Duyurular - Hasköy Ortaokulu

Duyurular

5.Sınıflar Sınav Sonuçları

Devamı

İngilizce ağırlıklı 5.Sınıflar Sınavına katılım Formu

İngilizce ağırlıklı 5.Sınıflar Sınavına katılım Formu Sınava katılmak isteyen öğrencilerin aşağıdaki formu doldurmaları gerekmektedir.

Devamı

Okulumuz İstanbul 4.cüsü olmuştur

Devamı

Erasmus+ Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Projemiz

Entrepreneurship: a step to the future adlı projemiz bakanlığımız tarafından kabul edildi.

Devamı

TEOG 1. NAKİL SONUÇLARI

15-19.08.2016 Tarihleri arasında başvuruları yapılan 1. Nakil başvurusu sonuçlarına http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/oks/2016_TEOG_YERLES_EK_1_uAeywgBSD/Teog_Frm_2016.asp internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Devamı

7.08.2016 Şehitler ve Demokrasi Mitingi

          07/08/2016 Pazar günü saat 17:00 ´da yapılacak olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi´ne tüm kamu çalışanları davetlidir.

Devamı

Mezuniyet Günümüz

Artık misafirimiz olan 8.Sınıf öğrencilerimiz için düzenlenen mezuniyet günümüz belirtilen gün ve saatte gerçekleştirilmek üzere bütün velilerimizi mahallemizde bulunan Aynalı Kavak Semt Konağı´na davet ediyoruz. Bilgi için okul idaresini arayabilir veya görüşebilirsiniz.

Devamı

Ders Kitaplarımız Geri Dönüşümde

Milli Eğitim Bakanlığı´mız tarafından 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı başında dağıtılan ders kitaplamızın geri dönüşüm ile yeniden hayat bulması için topluyoruz. Bütün öğrencilerimizin ders kitaplarını ayrıca kullanmadıkları kağıt atıklarını sınıf rehber öğretmenine veya okul idaresini ulaştırmasını ve doğaya geri dönüşüm sayesinde daha az zarar vermek için desklerini bekliyoruz. Şimdiden destekleriniz ve doğaya saygınız ve sevginiz için teşekkür ederiz.

Devamı

Yaz Kurslarımız Başlıyor

Yazın öğretmenlerimiz tarafından açılacak olan kurslarımıza öğrencilerimiz başvurabilirler. Açılacak kurslar için ayrıntılı bilgi ve kontenjanları öğrenmek için okulumuz idaresinden bilgi alabilirsiniz.

Devamı